. . . MiToKondRi !
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
. . . MiToKondRi !
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
. . . MiToKondRi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

. . . MiToKondRi !

- Ortam Enerjik - Forum Enerjik - Biz Enerjik -

AnasayfaAnasayfa  portalportal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AKIBET !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
AKIBET

Kalfa
Kalfa

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/12/08 Mesaj Sayısı : 107 Yer : İsTanßuL/GnG.

AKIBET ! Vide
MesajKonu: AKIBET ! AKIBET ! Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 12:42 am

31.01.1992 yılında İstanbul/Eminönün'de doğmuşumAKIBET ! Nokta (= Aslında çok zayıf cılız birşeymişimAKIBET ! Nokta xD Beni zor zor büyütmüşlerAKIBET ! Nokta Doğarken 1 kg flan doğmuşumAKIBET ! Nokta (: Küçükken bisiklet sürmeyi çok severdim hatta birgün sürerken tepeden aşağıya düşmüştüm yüksekliği 2-3 metre flandıAKIBET ! Nokta (= İlkokula Okmeyda'nında başladım ve 1. sınıfta tam 3 okul değiştirdim. 2. sınıfa öyle böyle geçtim. Sonra Güngören'e taşındıkAKIBET ! Nokta. 2. sınıftan 8. sınıfa kadar Güngören'de devam ettimAKIBET ! Nokta. Futbol oynamayı diğer erkekler gibi pek sevmemAKIBET ! Nokta. xD Birde ayak bleğimde sorun varAKIBET ! Smilev topa vurunca inciyor direkAKIBET ! Nokta. x(( O yüzdende fazla oynamıyorum. Şarkı söylemeye 10-11 yaşında başladımAKIBET ! Smilev yani kaydım flan yoktu ama öylesine müzik flan söylüyordumAKIBET ! Nokta. (:
Öyle öyle Lise yıllarıma geldimAKIBET ! Nokta. (: Liseye ilk başladığım zaman beni hiç sarmamıştı ve ortaokul arkadaşlarımı hiç unutamamıştımAKIBET ! Nokta İlk dönem bittikten sonra biraz biraz lise hayatına alıştımAKIBET ! Nokta. (= Aslında ben ilkokulda hiç bir kızla çıkmamıştımAKIBET ! Nokta Liseye geçtim birden bana birşey oldu bir yılda 8 kişiye birden teklif ettimAKIBET ! Nokta. xD Hatta ayıptır söylemesi birinden ayrıldıktan 2 saat sonra başka kıza teklif ediyordumAKIBET ! Nokta. (: Övünmek gibi olmasın ama hem çapkınım hem RomantiğimAKIBET ! Nokta AKIBET ! Rolleyes Ayrıca kavga etmeyide hiç sevmemAKIBET ! Smilev birşeyi konuşarak halletmek en mantıklısı bana göreAKIBET ! Nokta. AKIBET ! Wink
Kızlarda bu yanlarımı seviyor sanırımAKIBET ! Smilev yani 1 veya 2 güzel söz söyleyerek bir kızın kalbini çalabilirimAKIBET ! Nokta AKIBET ! Tongue
Müzik dinlemeyi çok severimAKIBET ! Smilev aşırı derecede Sago FanlıyımAKIBET ! Nokta. AKIBET ! Wink Bazen olurAKIBET ! Smilev CengizAKIBET ! Smilev GüllüAKIBET ! Smilev Müslüm dinlerimAKIBET ! Smilev bazen olur SagoAKIBET ! Smilev Kolo veya Diğer Rapper'leri dinlerim Ruh haline göre yaniAKIBET ! Nokta (: Aslında Rock dinlediğimde oldu Hayko ve DumanAKIBET ! Nokta. xDxD
İşte böyle böyle Lise 2'ye geldim şuan Güngören/İstanbul'da okuyorum ve Rap yapıyorumAKIBET ! Nokta. (= 1.5 yıllık bir kariyerim varAKIBET ! Nokta. Övünmeyi pek fazla sevmem ama güzel melankolikAKIBET ! Smilev hüzünlüAKIBET ! Smilev duygusal söz yazarımAKIBET ! Nokta. AKIBET ! Cool
Hea unutmadan söyliyim genelde kızlarla çıkarken tipe bakmamAKIBET ! Smilev kızın hareketlerineAKIBET ! Smilev davranışlarına ve olgunluğuna bakarımAKIBET ! Nokta. x) Çünkü kız dediğin yeri gelince gülmeliAKIBET ! Smilev yeri gelincede seninle birlikte ağlamalıAKIBET ! Nokta. (:
Neyse şimdilik bu kadarAKIBET ! Nokta. Kendinize iyi bakın kardeşlerimAKIBET ! Nokta. (: Güle güleAKIBET ! Nokta. Herkesle şimdiden memnun oldumAKIBET ! Nokta. AKIBET ! Cool

Not : Unuttuğum şeyler olabilirAKIBET ! Smilev onuda beni çok iyi tanıyan arkadaşlarım ekleyebilirlerAKIBET ! Nokta. (:
http://Www.MySpace.Com/akibet34
JeησSiт

Biraz Huzurdu İstediğim, Tanrı'dan Tek Duamdı !.
Biraz Huzurdu İstediğim, Tanrı'dan Tek Duamdı !.
JeησSiт

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 11/12/08 Mesaj Sayısı : 369 Yer : Adana'Lı

AKIBET ! Vide
MesajKonu: Geri: AKIBET ! AKIBET ! Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 1:05 pm

M. Olduk Volkan =))

AKIBET ! Vide
MesajKonu: Geri: AKIBET ! AKIBET ! Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 9:32 am

Alıntı :
Liseye geçtim birden bana birşey oldu bir yılda 8 kişiye birden teklif ettimAKIBET ! Nokta. xD Hatta ayıptır söylemesi birinden ayrıldıktan 2 saat sonra başka kıza teklif ediyordumAKIBET ! Nokta. (: Övünmek gibi olmasın ama hem çapkınım hem Romantiğim.

Very Happy güzelmiş Very Happy yağmur bunu duymasın Very Happy
AKIBET

Kalfa
Kalfa

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/12/08 Mesaj Sayısı : 107 Yer : İsTanßuL/GnG.

AKIBET ! Vide
MesajKonu: Geri: AKIBET ! AKIBET ! Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 2:39 am

Yok Harun duymaz.. Smile
http://Www.MySpace.Com/akibet34
aşkısı

Moderatör
Moderatör
aşkısı

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 23/08/09 Mesaj Sayısı : 19 Yer : Satürn :P

AKIBET ! Vide
MesajKonu: Geri: AKIBET ! AKIBET ! Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 9:14 pm

Övünmek gibi olmasın(emin ol hiç övünmek gibi olmadı) ama hem çapkınım hem RomantiğimAKIBET ! Nokta AKIBET ! Rolleyes
Kızlarda bu yanlarımı seviyor sanırımAKIBET ! Smilev yani 1 veya 2 güzel söz söyleyerek bir kızın kalbini çalabilirimAKIBET ! Nokta(kendine fazla güveniyorsun gibime geldii her kuşun eti yenmez demek istiyorum) AKIBET ! Tongue

Övünmeyi pek fazla sevmem ama(belli ne kadar sevmediğin!!!=)) güzel melankolikAKIBET ! Smilev hüzünlüAKIBET ! Smilev duygusal söz yazarımAKIBET ! Nokta. AKIBET ! Cool
Hea unutmadan söyliyim genelde kızlarla çıkarken tipe bakmam(yenge duymasın;))AKIBET ! Smilev kızın hareketlerineAKIBET ! Smilev davranışlarına ve olgunluğuna bakarımAKIBET ! Nokta. x)

tnştığımıza memnun olmaya çalışıyorm:D

AKIBET !

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası